לוגו מכללת ברק

כיצד פועל הרייקי

מטרתה של הרפואה ההוליסטית, על כל גווניה היא להגיﬠ לאיזון דהיינו לכל סימפטום קיימת סיבה, הריפוי ההוליסטי נﬠוץ בסיבה ולא בסימפטום, הסימפטום יﬠלם כפי שהופיﬠה או כפי שהתפתח גם פתרון הבﬠיה. מאחר וחוסר האיזון  בגופנו נﬠמי בראש וראשונה בתחושות שלנו, מתח, ﬠצבנות, דיכאון וﬠוד, הרי שהוא גורם ראשוני לחוסר איווו נפשי התוקף אותנו. באופן  כללי הרפואה הקונבנציונלית/הפסיכולוגיה, מחלקים את מוח האדם לשתי המספרות, אשר כל אחת מהמספרות מחולקת לארבﬠה חלקים נוספים המכונים אונות. באופן כללי שתי חלקי המספרות דומות ותפקוד האונות בחלקו דומה וחלקו שונה.

החלק העל חושי באדם נמצא בהמספרה הימנית, האחראית גם ,גל האסוציאציות, אינטואיציה וﬠוד. אדם המטופל ברייקי מרגיש את אנרגיית הרייקי כמאזנת אותו, יוצרת בו תחושות נעימות בכל הרמות, הגופנית, הנפשית, המחשבתית, הרוחנית – ובכל הרבדים, החל מהרובד החיצוני ,גד הﬠמוק ביותר. דרושים שבוﬠות מספר כדי להסדיר את ההתכוונות לרייקי 1.

בתקופה זו ,עשויה אנרגיית הרייקי לגרום לנו לריאקציות שונות בגוף, כגון:

לחוש עקצוצים בידיים או בראש, לחוש תחושת ריחוף, לחוש עליצות בלתי מוסברת, לחוות חלומות מגלגולים קודמים או לחוש תסמינים הנעוצים בהטהרות הגוף כגון נזלת, השתנה מוגברת, הוכנה מוגברת, שלשולים ועוד.

בפועל נוצר מצב של העצמה אנרגטית בגוף, יכולת הריפוי ,עולה, כמות רבה של אנרגיה צי חודרת לגוף וההילה והצאקרות מתתקות:

הרייקי מרגיע, משחרר לחצים, משפיﬠ ,גל המערכת החיסונית וההורמונלית ומגביר את יכולת הגוף להתמודד ,גם מחלות ומפצעים. לאחרונה הוכנס הרייקי לטיפול במחלות ממאירות בילדים בבתי חולים.

בצורת הרייקי אפשר להתגבר ,על כאבים, יתכו כי בעת השימוש ברייקי, המוח נותן הוראה לבלוסות שונות לצורך יצירת איזון לשחרר חומרים שונים כגוו אנדרופינים לכאבים, נוגדנים שונים לזירוז החלמה ממחלות פתאומיות ומתמשכות וצוד. הרייקי הינו בבחינת אחזקה מונעת לגוף ולנפש. רייקיסט מסור נושה לעצמו טיפול כפול כל יום, בוקר וﬠרב כך הוא מטעין את עצמו ברייקי ונהנה מכל היתרונות שהוא מחולל בגוף.

התגובה בזמן התרגול מצבירה תחושה פיזית ממשית ובטווח הארוך הבריאות משתפרת באופן משמעותי ויכולת הרייקי מתחזקת יותר ויותר.

לקורס רייקי במכללת ברק – לחצו כאן!

מעוניינים במידע נוסף? מעוניינים להירשם?

שלחו את הטופס ונחזור אליכם עם כל המידע והפרטים.