לוגו מכללת ברק
ספא דגים במכללת ברק ירושלים

ספא דגים במכללת ברק

ספא דגים במכללת ברק  הוא הטרנד העכשווי המלהיב אנשים רבים  בעולם כולו. מלבד ההנאה המרובה הכרוכה בתהליך עצמו, גם עור הרגליים הופך לרך ועדין בזכות ספא דגים מהנה.  כך ניתן להנות מפדיקור דגים ולחסוך עלויות גבוהות שלטיפולים על-ידי פדיקוריסטית.

הדג, המצוי בעיקר ביובלי הירדן והכינרת, הוא דג צמחוני – אוכל אצות. הוא דג פעיל מאוד ומעביר את רוב שעות היממה בחיפוש אחר מזון. כאשר הדג מגלה את התאים המתים והעור היבש שעל גופנו הוא נושק את האיבר בלסת העגולה שלו – מוצץ, מעסה, מדגדג ומענג במשך רבע שעה עד חצי שעה – בד בבד עם ניקוי הגוף מהעור היבש, מאפשר הטיפול לעור חדש לגדול ולהתפתח, ליצור רקמה חדשה נקייה ובריאה.

מחקרים רפואיים מדווחים כי שימוש בטיפול זה בפגעים בעור מקל מאוד. הדגים מבצעים מעין קילוף של עור מת ויבש ללא צורך בשימוש בסכין שיוף ומעוררים את הגוף לייצר רקמה חדשה.

 טיפול זה מתאים מאוד גם לסובלים מפסוריאזיס.

הרעיון למתן טיפול פדיקור, וטיפול בעור התגלה לראשונה בטורקיה, ומשם התרחב למדינות רבות בעולם.

כיום, יכול המבקר לקבל טיפול פדיקור במכוני ספא יוקרתיים בארה"ב, יפן ומדינות רבות באירופה.

בסין ריבוי הדגים הפך את הטיפול המסור של הדגים לנדבך נוסף של "הרפואה הסינית".

שאלות ותשובות

התאמת התזונה מבוססת על העיקרון שהאדם הינו מה שהוא אוכל. הרכבת תזונה עם פוטנציאל עיכול וספיגה, בהתאם לבריאותו ואורח חייו של המטופל. התזונה הנטורופתית מוציאה את המרכיבים התזונתיים הפוגעים בגופנו, לרבות מנהגי אכילה גרועים ומעודדת תזונה מאוזנת. הייעוץ התזונתי כולל תוספי מזון, ויטמינים ומינרלים ומותאם באופן אישי לאופיו של המטופל.

התאמת פורמולת צמחי מרפא והתוויית המינון הטיפולי. צמחי המרפא ניכרים בהשפעתם של החומרים הפעילים שבהם על תהליכי המחלה וזאת כחומרים מחטאים, משככי כאבים, מרגיעי עצבים ובעיקר כחומרים הממריצים את פעולות האיברים עצמם ועל ידי כך מעוררים ומגבירים את כוח הריפוי הטבעי שבגוף.

מתן הנחיות לפעילות  גופנית, לאיזון וחיזוק הגוף. מתיחות, אימון אירובי, חיזוק שרירים, הרפיה, תרגילי נשימה, דמיון מודרך, עיסוי, מנוחה ושינה מהווים חלק אינטגראלי מתהליך ההחלמה.

  • התאמת התזונה מבוססת על העיקרון שהאדם הינו מה שהוא אוכל. הרכבת תזונה עם פוטנציאל עיכול וספיגה, בהתאם לבריאותו ואורח חייו של המטופל. התזונה הנטורופתית מוציאה את המרכיבים התזונתיים הפוגעים בגופנו, לרבות מנהגי אכילה גרועים ומעודדת תזונה מאוזנת. הייעוץ התזונתי כולל תוספי מזון, ויטמינים ומינרלים ומותאם באופן אישי לאופיו של המטופל.
  • התאמת פורמולת צמחי מרפא והתוויית המינון הטיפולי. צמחי המרפא ניכרים בהשפעתם של החומרים הפעילים שבהם על תהליכי המחלה וזאת כחומרים מחטאים, משככי כאבים, מרגיעי עצבים ובעיקר כחומרים הממריצים את פעולות האיברים עצמם ועל ידי כך מעוררים ומגבירים את כוח הריפוי הטבעי שבגוף.
  • מתן הנחיות לפעילות  גופנית, לאיזון וחיזוק הגוף. מתיחות, אימון אירובי, חיזוק שרירים, הרפיה, תרגילי נשימה, דמיון מודרך, עיסוי, מנוחה ושינה מהווים חלק אינטגראלי מתהליך ההחלמה.

לא. דגי גרה רופה הם היחידים שמפרישים חומר אנטיספטי ובכך מונעים העברת מחלות. כמו כן בבריכת הדגים במכללת ברק, מצוי פילטר אנטי בקטריאלי אשר בכל דקה כל המים עוברים סינון וטיהור.
על כן, מאחרוהמים כאמור עוברים חיטוי באמצעות פילטר מיוחד עם נורת UV המשמידה חיידקים ובקטריות.

 

לא. לדגי גרה רופה  אין שיניים ולכן אין באפשרותם לנשוך או לגרום כל נזק.

כן, מאוד, הטיפול מרגיע ומענג את הילדים.

כן, הטיפול לילדים הוא  חלק מטיפול באמצעות בעלי חיים.

החל מגיל 5 בליווי אדם בוגר.

ניתן להזמין טיפולי פדיקור דגים במכללת ברק  בטלפון :  02-6483663  

כתובת – ירושלים תלפיות, רחוב התעשייה 2 כניסה ב' (ליד קניון אחים ישראל).

מעוניינים במידע נוסף? מעוניינים להירשם?

שלחו את הטופס ונחזור אליכם עם כל המידע והפרטים.