לוגו מכללת ברק

כיצד פועל הרייקי?

מטרתה של הרפואה ההוליסטית, על כל גווניה היא להגיע לאיזון דהיינו לכל סימפטום קיימת סיבה, הריפוי ההוליסטי נעוץ בסיבה ולא בסימפטום, הסימפטום יﬠלם כפי שהופיﬠה או כפי שהתפתח גם פתרון הבעיה. מאחר וחוסר האיזון בגופנו נעמי בראש וראשונה בתחושות שלנו, מתח, עצבנות, דיכאון ועוד, הרי שהוא גורם ראשוני לחוסר איזון נפשי התוקף אותנו.

באופן כללי הרפואה הקונבנציונלית/הפסיכולוגיה, מחלקים את מוח האדם לשתי המספרות, אשר כל אחת מהמספרות מחולקת לארבעה חלקים נוספים המכונים אונות. באופן כללי שתי חלקי המספרות דומות ותפקוד האונות בחלקו דומה וחלקו שונה.

החלק העל חושי באדם נמצא בהמספרה הימנית, האחראית גם על האסוציאציות, אינטואיציה ועוד. אדם המטופל ברייקי מרגיש את אנרגיית הרייקי כמאזנת אותו, יוצרת בו תחושות נﬠימות בכל הרמות, הגופנית, הנפשית, המחשבתית, הרוחנית – ובכל הרבדים, החל מהרובד החיצוני , עד העמוק ביותר. דרושים שבועות מספר כדי להסדיר את ההתכוונות לרייקי 1.

בתקופה זו ,עשויה אנרגיית הרייקי לגרום לנו לריאקציות שונות בגוף, כגון:

לחוש עקצוצים בידיים או בראש, לחוש תחושת ריחוף, לחוש עליצות בלתי מוסברת, לחוות חלומות מגלגולים קודמים או לחוש תסמינים הנעוצים בהטהרות הגוף כגון נזלת, השתנה מוגברת, הוכנה מוגברת, שלשולים ועוד.

בפועל נוצר מצב של העצמה אנרגטית בגוף, יכולת הריפוי ,עולה, כמות רבה של אנרגיה צי חודרת לגוף וההילה והצאקרות מתתקות:

הרייקי מרגיע, משחרר לחצים, משפיע, גל המערכת החיסונית וההורמונלית ומגביר את יכולת הגוף להתמודד, גם מחלות ומפצעים.
לאחרונה הוכנס הרייקי לטיפול במחלות ממאירות בילדים בבתי חולים.

בצורת הרייקי אפשר להתגבר, על כאבים, ייתכנו כי בעת השימוש ברייקי, המוח נותן הוראה לבלוסות שונות לצורך יצירת איזון לשחרר חומרים שונים כגוו אנדרופינים לכאבים, נוגדנים שונים לזירוז החלמה ממחלות פתאומיות ומתמשכות וצוד.

הרייקי הינו בבחינת אחזקה מונעת לגוף ולנפש.
רייקיסט מסור נושה לעצמו טיפול כפול כל יום, בוקר וערב כך הוא מטעין את ﬠצמו ברייקי ונהנה מכל היתרונות שהוא מחולל בגוף.

התגובה בזמן התרגול מצבירה תחושה פיזית ממשית ובטווח הארוך הבריאות משתפרת באופן משמעותי ויכולת הרייקי מתחזקת יותר ויותר.

לקורס הבא של רייקי במכללת ברק – לחצו כאן!

מעוניינים במידע נוסף? מעוניינים להירשם?

שלחו את הטופס ונחזור אליכם עם כל המידע והפרטים.