לוגו מכללת ברק

קורס שפת גוף וחכמת הפנים

שפת הגוף היא שפה לכל דבר שפת הגוף היא מראה של הנפש זאת בתנאי שנדע להשתמש בה נכון.
שפת הגוף היא כלי להעברת מסרים בלתי מילוליים, כעין "תרגום בגוף הסרט." שפת הגוף הינה תקשורת בלתי מילולית, זוהי מעין "שפת סימנים" והיא השפה הראשונה לקבוע את הרושם שאנו יוצרים במודע ושלא במודע,
לעיתים שפת הגוף יוצרת רושם מוטעה,לעיתים היא אינה תואמת את המילים…

זהו מסלול חובה לכל אדם ככלל ולמטפלים בפרט.

שפת גוף וחוכמת הפנים - מכללת ברק

רוצה לדעת מה אומרות פניך ?

זוהי תורה שהיא למעשה ניתוח מרשים ומדויק של מבנה האישיות לפי תווי הפנים.. תורת הפנים מאפשרת התבוננות מעמיקה לתוך האדם ואבחון מכלול הפרטים אשר מרכיבים את אישיותו. תורה זו, מעניקה לנו כלים אמינים לזיהוי האדם הניצב מולנו  כגון: תכונות האישיות,, כישורים, כישרונות, אופי, דפוסי התנהגות, דפוסי חשיבה, חסימות נפשיות, בריאותיות ועוד.

מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.

משך הקורס: הקורס בן חמישה  חודשים במפגשים חד שבועיים  בני 4 שעות אקדמיות, קיים מסלול בוקר וערב

קורס שפת גוף: בואו לגלות כמה סודות על תקשורת ללא מילים!

האם קרה שפגשתם אדם ורציתם לדעת האם הוא אכן דובר אמת? האם קרה שרציתם לסגור עסקה עם אדם כלשהו, אך היו לכם ספקות בנוגע לרצינותו? מעוניינים לרכוש כלים שיסייעו לכם "לקרוא" אנשים כמו ספר פתוח? אם כך, כדאי לכם להירשם לקורס שפת גוף ולגלות את הסודות בתחום שבו רב הנסתר על הגלוי.

ממחקרים שנעשו בתחום בארה"ב באמצע המאה הקודמת עולה ש- 7% ממשמעות התקשורת הבין אישית מתקיימת באמצעות תכנים מילוליים ובאופן מודע ואו גלוי, בעוד ששאר 93% ממשמעות התקשורת הבין אישית מתרחשת ברמה הסמויה והלא מודעת, שבה מועברים בין הצדדים אינספור מסרים בו זמנית. המסרים הללו מועברים על ידי השימוש בקול (אינטונציה וקצב), ובעיקר בעזרת שפת הגוף שהצדדים משדרים ואו קולטים במהלך התקשורת.

פענוח מחשבותיו של האחר ומקסום היכולות במגוון אינטראקציות שונות

ממכללת ברק לרפואה משלימה מסבירים שמעבר להיותה מרכיב בלתי נפרד מהתקשורת האנושית, שפת הגוף נחשבת לעוצמתית וחזקה מהמילים, מאחר וניתן להסתייע בה כדי לפענח את מחשבותיו של האחר ובו זמנית גם למקסם את יכולותינו במגוון רחב של אינטראקציות שונות, החל מפגישות עסקיות וראיונות עבודה, וכלה באינטראקציות חברתיות ומפגשים רומנטיים.

מכללת ברק מציעה קורס שפת גוף שאורכו חמישה חודשים, המתקיים במסלולי בוקר וערב ובמתכונת של מפגשים חד שבועיים של ארבע שעות אקדמיות כל מפגש. הקורס שהינו חווייתי ומרתק, נועד להקנות לסטודנטים ידע וכלים יעילים לניתוח אנשים הניצבים ממולם ברמה הסמויה דרך שפת הגוף, ובו זמנית גם לשלוט במסרים המועברים אל הזולת.

 

קורס שפת גוף מסווג בקטגוריית לימודי ההעשרה, ולפיכך מיועד לקהל הרחב. הקורס מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד לנתח את תנועות ומחוות גופו של האחר ולכל מי ששואף לרכוש כלים לשיפור איכות החיים.

הקורס מיועד גם לאנשי מקצוע כגון פסיכולוגים, מטפלים באמנויות, מגשרים, כמו גם אנשי מקצוע העוסקים בהדרכה, אימון, ייעוץ, שיווק ומכירות, משאבי אנוש וכן הלאה, המבקשים להרחיב ולהעשיר את היצע הטיפולים שהם מעניקים ללקוחותיהם.

בין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למנות את שפת הגוף ככלי עזר אבחוני, צורות הפנים ואפיונם, משמעותם של מבנה הפנים והקמטים, פיצוח קודים, משמעות האינטונציה והקצב בקול, וכן שימוש בשפת הגוף כאמצעי לחיזוק מסרים מילוליים, אמת או שקר לפי שפת הגוף ועוד מגוון רחב של נושאים נוספים.

לימודי שפת גוף- השפה שתפתח בפניכם צוהר לנבכי הנפש

מעוניינים לרכוש טכניקות יעילות שבעזרתן תוכלו "לקרוא אנשים כמו ספר פתוח"? להטיב לפענח ולהבין את מי שניצב מולכם? לקדם את האפקטיביות של התקשורת הבין-אישית שלכם ולשפר את האינטראקציה עם הסביבה בסיטואציות שונות? אם כך, מומלץ לכם להצטרף ללימודי שפת גוף ולרכוש שפה שתפתח בפניכם צוהר לנבכי הנפש.

במהלך האינטראקציה בין הצדדים מועברים בו זמנית אינספור מסרים ברמה הסמויה, אם באמצעות עשיית שימוש בקול (כגון אינטונציה וקצב), ואם על ידי שפת הגוף שכל אחד מהצדדים קולט ומשדר במהלך התקשורת. מכללת ברק מדורגת כאחת המכללות המובילות לרפואה משלימה והמומלצות ביותר ללימודי שפת גוף.

אורכו של הקורס חמישה חודשים והוא מתקיים במתכונת של מפגשים חד שבועיים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד. הקורס מתקיים הן במסלולי בוקר והן במסלולי ערב לנוחיותם של המשתלמים וכולל מגוון רחב של נושאים, בהם בטחון עצמי, אסרטיביות, חיזור, שימוש בשפת הגוף לתקשורת בינאישית, ככלי עזר אבחוני, ככרטיס ביקור, כמו גם אמת או שקר לפי שפת הגוף, שפת גוף פתוחה וסגורה, פיצוח קודים ועוד.

 • אמת או שקר על פי שפת הגוף
 • בטחון עצמי
 • חיזור
 • אסרטיביות
 • מה אומרות העיניים? (הידיים, הרגליים ועוד)
 • "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת"
 • אחד בפה ואחד בלב
 • שפת הגוף ככלי עזר אבחוני
 • שימוש בשפת הגוף ככרטיס ביקור
 • תקשורת בינאישית
 • כיצד להשיג שיתוף פעולה עם הסובבים?
 • איך להשתקף במיטבך?
 • כיצד להשתמש בטון הדיבור?
 • פיצוח קודים (קוד הפנים, קוד הדיבור)
 • כמו כן נלמד מהי שפת גוף פתוחה? מהי שפת גוף סגורה?

למועד פתיחת הקורס הקרוב ומידע נוסף מלאו ושלחו את הטופס הנמצא למטה או התקשרו –

ירושלים: 02-6483663    אשקלון: 08-6588008    באר שבע: 052-8871197

מעוניינים במידע נוסף? מעוניינים להירשם?

שלחו את הטופס ונחזור אליכם עם כל המידע והפרטים.