לוגו מכללת ברק

לרדת במשקל בעזרת טכניקות ה – NLP

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם זהו, הפעם לקראת ה…..אני חייבת לרדת ב…ק"ג?

כמה פעמים כבר הבטחתם זאת לעצמכם ובכל פעם קרה משהו שגרם לכם שלא לבצע זאת.

כמה מתסכל זה לחשוב טוב, בוודאי גם הפעם לא אצליח לרדת במשקל, או, למען האמת בכל פעם שהצלחתי לרדת במשקל זמן קצר אח"כ עליתי חזרה לעיתים גם יותר מי מה שירדתי. כיום שאני רק חושבת על לרדת במשקל אני נכנסת למתח, לעצבנות, אני יודעת שגם הפעם גם אם ארד במשקל אני שוב אעלה אותו מהר מאוד, כמו בפעמים הקודמות אז חבל לי בכלל להתחיל.

 אני הרי יודעת שאין לי כח רצון להתמיד בלשמור על המשקל החדש שלי בגלל שאני…..

אנחנו לרוב טובים מאוד בלספר לעצמנו סיפורים, מדוע לא הצלחנו במטלות שהצבנו לעצמנו.
כאשר הסיפור נועד לשמש לנו הגנה מפני ביקורתיות זו או אחרת. כדי שנוכל לחיות עם עצמנו.
הרי בכל פעם אנו חשים תחושות כישלון ואכזבה.

זאת במקום לאמץ את גישת ה-NLP: לקבל את עצמנו, להבין שבזמן שבו פעלנו, עשינו את הטוב ביותר שיכולנו באותו הזמן, אמונה אשר תגרום לנו להשלים עם עצמנו, תגרום לנו להבין שאנו לא כישלון כלל, אלא שאנו בשלב הבחינה של עצמנו, אנו מהניסיון שלנו למדים על עצמנו מה לא עובד לנו, ומכאן נצא ללמוד מה כן יכול לעבוד להגשמת המטרה שלנו = ירידה במשקל.

כאשר נבחן את הניסיונות שלנו על בסיס ה-NLP  נבין שמכל ניסיון לומדים, כל ניסיון מקרב אותנו להצלחה, הבטחתי לעצמי דברים ולא עמדתי בהם במלואם, נבחן במה כן עמדתי, במה כן הצלחתיכיצד הצלחתי במה שכן הצלחתי, ואבחן במה נותר לי לעמוד?

אשוב בחזרה לאותם רגעים בהם החלטתי לאכול את מה שלא היה בתוכנית שלי להרזיה, ואבדוק מה הרגשתי לפני שהתפתיתי ואכלתי ? מה אכלתי? מתי אכלתי? מה הרגשתי בזמן שאכלתי? למה הרגשתי? איך הרגשתי אחרי שאכלתי?

ברגע שאצליח להתחבר לעצמי ולשים לב מה הרגשתי לפני שהתפתיתי ואכלתי, הצלחתי במשימה כבר ברמה של 70% מהמשימה. נותר לנו רק 30% כדי להשלימה.

במידה וקשה לי להתחבר לעצמי ולשים לב מה הרגשתי, באמצעות מטפל מיומן ב-NLP  אוכל להיעזר על מנת להגיע לנקודה זו.

באמצעות טכניקת ה –  NLP קל יהיה מאוד להשלים את ה-30% הנותרים, ב-NLP קיימים טכניקות רבות לשינוי "הלך רוח מצוי" (מצב רגשי הגורם לי להתפתות)  ל-"הלך רוח רצוי".
כאשר נלמד כיצד להיות ב-"הלך רוח הרצוי" השלמנו את המשימה.

כך בלימודי ה –NLP  במכללת ברק לרפואה משלימה, סטודנטים רבים לומדים כיצד לשנות את "הלך הרוח המצוי "להלך רוח רצוי" ומשנים את חייהם ואת חיי הסובבים אותם…

כך הופכת החוויה של הורדה במשקל לחוויה מרתקת ונעימה, אשר ניתן לשמר אותה לשנים רבות = לא עוד מלחמה אין סופית…

רוצים ללמוד את שיטת ה – NLP? כנסו עכשיו לקורס NLP של מכללת ברק והירשמו לקורס הקרוב.

מעוניינים במידע נוסף? מעוניינים להירשם?

שלחו את הטופס ונחזור אליכם עם כל המידע והפרטים.