לוגו מכללת ברק

הרפואה הטבעית בימינו

בשנים האחרונות אנו עדים להתגברות המודעות הציבורית בכל הקשור לרפואה הטבעית. יותר ויותר אנשים משתדלים לשים דגש על תזונה בריאה, פעילות גופנית, מודעות עצמית, יציבה נכונה, שימוש במגוון רחב של טכניקות הרפיה והקפדה על אורח חיים בריא ככל האפשר.

יחד עם זאת המצב הכלל עולמי מהווה גורם לסטרס בקרב כל אוכלוסיות העולם, וכידוע לכולנו סטרס הוא הסיבה העיקרית לתחלואי האנושות. כפועל יוצא של התגברות המודעות יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם פונים ללימודי הרפואה הטבעית על פלגיה השונים הן כדי לטפל בעצמם והן כדי לטפל בסובבים.

ריבוי המטפלים הינו דבר נפלא מחד גיסא, אולם מאידך גיסא הוא מבליט  את הצורך שלנו בתמיכה, בייעוץ ובהתעדכנות שוטפת. מדור זה בא לתת מענה נרחב ככל האפשר הן למטפלים ,הן למטופלים והן לקהל הרחב, כאן המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולבקש עדכונים על מגוון הכלים והטיפולים העומדים כיום לרשותנו המטפלים ברפואה הטבעית.

כאן גם המקום לשתף את כולנו  בהצלחות טיפוליות ו/או לא עלינו כשלונות,לקבל טיפים מקצועיים, ולשתף את כולנו בשאלות / לבטים וכו'. במכללת ברק אנו מקפידים על כיתות קטנות בהן ניתן יחס אישי לכל אחד מהסטודנטים, מכללת ברק מהווה בית לבוגריה תוך שמירה על קשר רציף איתם.

הלימודים במכללת ברק משולבים בלימודי רפואה מערבית – אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. בוגרי המכללה משתלבים בעבודה בספא ברק, בקליניקות פרטיות, בקופות החולים השונות בבתי מלון ובאתרי ספא  טיפוליים בארץ ובעולם.

בואו לחוות אתנו לימודים שהם מקצוע ודרך חיים.

לעוד פרטים על לימודי רפואה משלימה במכללת ברק – לחצו כאן!

אנו מאחלים לכולנו חיים של בריאות, אור, אהבה ולמידה מרובה.

שלכם באהבה,
הנהלת מכללת ברק.

מעוניינים במידע נוסף? מעוניינים להירשם?

שלחו את הטופס ונחזור אליכם עם כל המידע והפרטים.