מכללת ברק | קורס תזונה טבעית- קריירה מצליחה בתחום מבוקש
אייקון צור קשר
לפרטים נוספים
ולהרשמה ללימודים
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם!

קורס תזונה טבעית- קריירה מצליחה בתחום מבוקש

קורס תזונה טבעיתחיילים משוחררים? מעוניינים לבנות קריירה מצליחה תחום מאתגר אבל מתלבטים מה ללמוד? או שמא מבקשים לעבור הסבה מקצועית ולהתחיל להתפתח אחרי שנים של דשדוש במקום? אם כך, יש בהחלט מצב שקורס תזונה טבעית הוא הקורס שאתם מחפשים! העידן שבו אנו חיים כיום מתאפיין בקצב מהיר ומסחרר, תוך שחיינו מתנהלים כמעין מרוץ מסביב לשעון, ואלו שאינם מספיקים עשויים להיוותר הרחק מאחור.

החיים תחת מציאות זו גורמים לנו מבלי משים להזניח את הרגלי האכילה הנכונים והבריאים ולהמיר אותם בדפוסי והרגלי תזונה לקויים. התופעה באה לביטוי במגוון דרכים שונות, החל מאכילה בהיסח הדעת וללא בקרה, וכלה בשימוש מוגבר במזון עתיר שומנים, סוכר, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח וצבעי מאכל.

חשיבותה של התזונה הטבעית והמאוזנת

התופעה מתבטאת גם בצריכה מופרזת של מזון מעובד, מזון מטוגן או כזה המיועד להכנה מהירה. מדובר בדפוסי תזונה המזיקים לגופנו, ועלולים להוביל לאורך הזמן להשמנת יתר ולמעטפת רחבה של תסמינים ומחלות שונות. המודעות לנושא הולכת ומתרחבת בשנים האחרונות בארץ ובעולם, ורבים מבינים כיום את חשיבותה של התזונה הטבעית והמאוזנת, השפעתה עלאיכות החיים והיכולת שלה למנוע שורה ארוכה של שונות ומשונות.

ניתן למנות כיום בישראל לא מעט מוסדות המציעים תכניות לימוד וקורסים להתמקצעות בתחום, מתוך שאיפה למתן מענהלדרישות השוק שאך הולכות ומתרחבות. מכללת ברק, הנחשבת למכללה המובילה ללימודי רפואה משלימה בישראל, מציעה קורס תזונה טבעית, זאת במסגרת המסלול ללימודי נטורופתיה (מסלול נטורופתיה הינו מסלול 4 שנתי).

נושאי הלימוד בקורס

קורס תזונה טבעית שבמכללת ברק ללימודי רפואה משלימה, מהווה, כאמור, חלק אינטגרלי ממסלול תלת שנתי ללימודי נטורופתיה (מסלול נטורופתיה הינו מסלול ארבע שנתי). בין הנושאים הנלמדים במסלול – פרחי באך, יחסי מטפל מטופל, ניהול קליניקה, הבנת יסודות התזונה בהיבט ההוליסטי.

המטרה היא להבטיח שבוגרי המסלול מצוידים בארגז כלים גדוש ועשיר בעת יציאתם לשוק העבודה. ההכשרה המעמיקה במגוון גישות טיפוליות שונות מאפשרת לבוגרים לייעץ לאורח חייםבריא ונכון ואף לבנות תכניות טיפוליות פרטניות בהתאם לאורחות חייו של כל מטופל.

התכנית מתמקדת בנושאים שונים בתחום התזונה, צמחי מרפא ומדעים, כמו גם קורסי העשרה על פי בחירה (כגון רפלקסולוגיה, פילוסופיה סינית, עיסויים מערביים, פרחי באך, ארומתרפיה, קינסיולוגיה וכן הלאה) וסטאז'.