מכללת ברק לימודי רפואה משלימה | קורס שחזור גלגולים
אייקון צור קשר
לפרטים נוספים
ולהרשמה ללימודים
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם!

קורס שחזור גלגולים

קורס שחזור גלגולים מכללת ברקבחלקו הראשון של הקורס התלמידים לומדים את החלק התיאורטי בנושאים שונים ע"י גישות שונות, מחקרים, קבלה, קליניקה ועוד. כל אחד מאיתנו הוא ישות גבוהה אשר בוחרת שוב ושוב להגיע לכדור הארץ על מנת ללמוד שיעורים שונים.


בכל פעם אנו בוחרים מכלול שיעורים שונים ולומדים שיעורים אלה בעזרת קבוצת הנשמות המגיעה עימנו, אנשים נוספים שבחרו לנהל את חייהם לידינו על מנת שנוכל ללמוד מהם וללמד אותם.


הרבה מן הפחדים ודפוסי ההתנהגות שלנו חוזרים על עצמם ומגבילים אותנו, מקורם בטראומות מגלגולים קודמים. בקורס אנו לומדים מדוע? היכן? כיצד?…


ע"פ הבודהיזם לאדם ישנה דהרמה- יעוד- וזהו המסלול אותו בחר להגשים בחייו, השיעור המרכזי שעליו ללמוד בחיים האלה.


כמו כן, הוא גם נושא עימו קארמה- מטען מגלגולים קודמים של שיעורים שלא נלמדו ועליו לפתור אותם בחיים אלה על מנת שיוכל להגיע ביתר קלות אל ייעודו.


אנו לומדים כיצד נוצרת הקארמה? האם הקארמה נוצרת  ממסקנה שגויה, או החלטה משמעותית שהחלטנו בחיים קודמים? מה בין קארמה לקבלה- תורת הסוד היהודית.


הקורס מקיף הן את הגישה ה"מיסטית" והן את גישת הקבלה.


בחלק השני של כל הקורס התלמידים חווים באופן מעשי את גלגוליהם הקודמים, במחצית הראשונה של הקורס הם חווים גלגולים נעימים וחוויתיים ובהחלק השני התלמידים חווים חוויות טראומתיות איש איש לפי בעיות המפריעות לו בחייו כיום.

משך הקורס: הקורס בן ארבעה חודשים במפגשים חד שבועיים  בני 4 שעות אקדמיות, קיים מסלול בוקר וערב.