מכללת ברק | קורס מרתק ומעצים: לימודי NLP
אייקון צור קשר
לפרטים נוספים
ולהרשמה ללימודים
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם!

קורס מרתק ומעצים: לימודי NLP

לימודי NLPשיטת NLP שפותחה בשנות השבעים בארצות הברית, צוברת בשנים האחרונות תאוצה משמעותית ומתרחבת בשימושיה לתחומים רבים המכילים יחסים בינאישיים. ראשי התיבות NLP שמשמעותן בתרגום חופשי לעברית: תכנות נוירו-לשוני, מעידים על גישתה של שיטה זו המבוססת על תכנות מחדש של דפוסים חשיבתיים ולשוניים. שינויים אלו מביאים לשינויים התנהגותיים מעצימים. לימודי NLP מיועדים לכל מי שעוסקים במקצועות הטיפול, ההוראה וההדרכה ולכל מי שמעוניין ברכישת כלים חזקים בתחום התקשורת.

תחומים בהם מטפלת שיטת NLP

שיטת הדמיון המודרך הנלמדת בעזרת ה NLPהיא בעלת עוצמה טיפולית גדולה, וניתן להשתמש בה ככלי טיפולי העומד בפני עצמו, או ככלי עזר המשתלב עם שיטות אחרות. הדמיון המודרך מאפשר לאמץ גישות מחשבתיות והתנהגותיות שונות מאלו שנאספו באופן טבעי לאורך חייו של האדם ובכך לחולל מפנה בתחומים רבים ושונים. בין התחומים האלו נמצאים חוסר בטחון ודימוי עצמי נמוך, קשיים ביצירת מערכות יחסים זוגיות וקשרים בינאישיים אחרים, הפרעות אכילה, הפסקת עישון ועוד.

בקורס NLPלומדים לזהות את משמעותה של שפת הגוף ושל בחירת מילים מודעת, ובכך מפתחים יכולת עמוקה ליצור תקשורת מעצימה. תקשורת זו כוללת בתוכה שילוב של הקשבה עמוקה ושל ביטוי נכון של מסרים רגשיים וחשיבתיים שמעוניינים להעביר לצד השני. היכולת התקשורתית של האדם החווה תהליך זה עוברת קפיצה מדרגה משמעותית, ובאה לידי ביטוי בכל שדות החיים: בזוגיות, במשפחה, בתחום המקצועי ועוד.

לימודי NLP במכללת ברק

המכללה פועלת מאז שנת 1998 כמכללה בינלאומית מובילה בתחום הרפואה המשלימה ונוסדה על ידי ד"ר זיו מאיר, פרפסיכולוג ונטורופת. הצוות המקצועי של המכללה מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם אשר עוסקים בפרקטיקה היומיומית בתחומים אותם הם מלמדים ומעניקים לתלמידים השכלה רחבה לצד ניסיון רב מעיסוקם בשטח.

מכללת ברק, המתמחה ברפואה אלטרנטיבית, פועלת בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית, ובסניף הירושלמי של המכללה מוזמנים סטודנטים המגיעים מחוץ לעיר להתגורר במעונות האוניברסיטה. בנוסף לכך המכללה מובילה מסלול ללימודי דוקטורט ברפואה משלימה המוענק מטעם אוניברסיטה בחו"ל, ומהווה תואר בעל הכרה בארץ וברחבי העולם. תחום לימודי NLP כמו כל יתר התחומים במכללה, נלמד במכללה ברמה הגבוהה ביותר ומועבר על ידי מרצים מובילים ומנוסים.